Site Overlay

Яку землю можна придбати на онлайн торгах

Зовсім скоро відкриється ринок землі в Україні, тому розпочнеться масштабна програма з продажу земельних ділянок, що знаходяться у приватній власності жителів українських сіл. Дізнатися більше про це можна на сайті УУБ https://uub.in.ua/post/TorgipozemlskorostartuyutyvUkran_1.

Наразі також можна придбати землю для таких цілей:

  1. для ведення особистого господарства;
  2. для житлової забудови;
  3. для будівництва гаражу;
  4. для громадських забудівель;
  5. для індивідуального садівництва.

Що таке УУБ та яку роль вона відіграє в сфері онлайн аукціонів

УУБ – це Українська універсальна біржа, яка має відповідний ступінь акредитації в державній антикорупційній системі Прозорро.Продажі. Головним напрямком її діяльності є проведення відкритих електронних аукціонів щодо продажу майна різної форми власності (державної, приватної та комунальної).

На цій товарній біржі щодня проводиться багато аукціонів, на яких по справедливим ринковим цінам продається нерухомість, земельні ділянки, деревина, металобрухт та багато іншого. Тут також можна придбати права на видобуток корисних копалин, кредитні портфелі, арештоване та конфісковане майно, тощо. На цій електронній торгівельній платформі здійснюється близько 80% від усіх продаж на відкритих онлайн аукціонах. Така популярність біржі обумовлена зручністю її інтерфейсу та високою якістю надання різноманітних послуг: консультаційних, юридичних, експертних – з оцінювання майна, тощо.

Відкриття ринку землі

З відкриттям ринку землі влада повинна забезпечити його прозорість, а це можна зробити лише шляхом її продажу через відкриті онлайн торги. Тільки так можна захистити сільських жителів, що володіють земельними наділами, від шахраїв, а також забезпечити сплату податків.

УУБ має сучасне програмне забезпечення, яке може витримати будь-які навантаження на систему. Тому ця біржа готова прийняти велику кількість нових користувачів з відкриттям ринку землі. Так як в системі Прозорро немає технічної можливості реєструвати учасників торгів та організовувати онлайн аукціони, цим займаються акредитовані торгівельні майданчики. Хоча наразі їх налічується понад 40 лише декілька з них користуються високою популярністю. Для отримання фахової консультації з питань продажу землі через відкриті онлайн аукціони завжди можна звернутися до кваліфікованих менеджерів торгівельної платформи.