Site Overlay

ПРОДАЖ ЗАСТАВНОЇ КВАРТИРИ ЧЕРЕЗ ПРОЗОРРО.ПРОДАЖУ

Найпопулярніший товар на електронних торгах — це заставна нерухомість. У це поняття входять квартири, будинки, земельні ділянки та комерційна нерухомість. Об’єкти потрапляють під заставу, коли хтось із громадян оформляє кредит. Майно в свою чергу забезпечує захист фінансових активів банку. Практика видачі позики під заставу рухомого або нерухомого майна.

Під заставу найчастіше потрапляють квартири. Після того, як вони відійшли банку саме він приймає рішення, що робити з житлом далі. У зв’язку із змінами в законодавстві реалізувати нерухомість можна через аукціони. В першу чергу це вигідно банку і для покупців є можливість придбати гідне житло за більш ніж прийнятну ціну.

Потрапляє майно на торги з-за того, що ситуація в країні досить не стабільна. Цифри внутрішнього валютного ринку постійно коливаються. З цієї причини велика кількість позичальників стають неплатоспроможними. Велика кількість приватних підприємців втрачають можливість вчасно погашати заборгованість. Кредитори, які є власниками заставної нерухомості з-за економічної ситуації можуть його позбутися. Як результат — фінансова установа виставляє об’єкт на продаж. Відбувається це через біржі. Одна з найнадійніших — Українська Універсальна Біржа (офіційний сайт sale.uub.com.ua).

Заставні квартири — це вигода для будь-якої фінансової установи. Це майно, яке з часом не знецінюється, а може лише стати більш затребуваним.

Щоб при продажу квартири банк отримав максимально можливу суму йому необхідно ставити стартову ціну, яка буде приваблювати покупця. Покладатися треба на ринкову вартість і не перевищувати її. Житло, яке продається через державну систему Прозорро.Продажу має більш привабливу вартість для учасників аукціону. Перед тим, як подавати заявку за реєстрацію в торгах є можливість ознайомитися з усіма пропозиціями від різних банків. Прозорро — це система аукціонів, яка працює через комерційні майданчики. УУБ як раз є такий. На ній зібрані всі можливі варіанти нерухомості. Всі вони виставляються у відкритий доступ (для перегляду не потрібна реєстрація), ознайомитись з пропозиціями можна за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/filter/real-estate-sale.

Покупка через Прозорро не тільки дозволяє зробити вигідну угоду, а ще й значно заощадити час

Вартість заставної квартири залежить від суми, яку повинен сплатити позичальник банку. Вплинути на зниження ціни може може бажання банку в найкоротші терміни повернути фінанси. Ситуації, коли заставна квартира передається на продаж, дуже часті у зв’язку з цим список пропозицій на сайті УУБ регулярно оновлюється. З запропонованої бази будь-який бажаючий може підібрати ідеальний для себе варіант.

На торги виставляються виключно підготовлені квартири, у яких усе в порядку з документами. Суть роботи системи Prozorro.Sale — повна прозорість. Це говорить про те, що після покупки переможця торгів не чекатимуть на якісь підводні камені. Коли аукціон завершується учаснику знадобиться тільки оплатити лот й оформити всі документи. Нерухоме майно можна придбати в будь-якому місті України.

Торгівля заставними квартирами — це відмінна можливість реалізувати майно у стислі терміни з одного боку, а з іншого — вигідно інвестувати свої заощадження і підібрати ідеальний для себе варіант житла. У разі виникнення питань на УУБ завжди на зв’язку оператори. Вони обов’язково все підкажуть і проконсультують.