Site Overlay

Алгоритм участі в аукціонах з малої приватизації

Дотримання алгоритму – це можливість допускати мінімум помилок, виконуючи будь-яку дію. Участь електронних аукціонах – це чудовий приклад процедури, де наявність алгоритму також значно спрощує завдання користувачеві.

На сьогодні, для того, щоб взяти участь в аукціоні, достатньо скористатися одним з акредитованих електронних майданчиків.

Говорячи про аукціон, його особливість полягає в тому, що в учасника є можливість корегувати свою пропозицію по ходу проведення процедури.

Для цього передбачено три раунди і на кожному з них в учасника є певні можливості:

  • 1 раунд – на цьому етапі в учасників залишається можливість вийти з процедури без будь-яких санкцій;
  • 2 раунд – цей етап дає учасникам відразу 2 можливості для того, щоб підвищити або ж понизити пропозицію. Все це відбувається в закритій формі;
  • 3 раунд – це вже кінцева пропозиція, після якої в учасників не залишається права на те щоб якимось чином її додатково корегувати.

Якщо вам цікаво взяти участі в аукціоні, у вас є чудова можливість перейти за посиланням sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property і зробити це в будь-який зручний момент.

Особливо цікавим напрямком в торгах наразі вважається мала приватизація. Така процедура можлива лише за умови, якщо сума державного лоту, що виставляється на торги, не перевищує показника в 250 мільйонів гривень.

Що стосується алгоритму, згідно якого проходять подібні аукціони, то він виглядає наступним чином:

  • Ознайомлення з лотом – це етап, коли користувач має змогу переглянути всі вимоги для участі в торгах та ознайомитися зі всіма умовами та описом до самого лоту;
  • Реєстрація на майданчику – цей крок є справді важливим, тому що для подачі заявки, обов’язковою умовою є проходження авторизації. Ви можете зробити це на сайті енергетичної біржі України, або ж на будь-якому іншому акредитованому ресурсі. Повний перелік таких сервісів доступний на сайті ПроЗорро;
  • Сплата обов’язкових внесків – мова йде про реєстраційний та гарантійний платежі. Їх розмір визначається в залежності від вартості лоту та ще декількох додаткових факторів;
  • Формування цінової пропозиції – зазвичай, на першому етапі вона є закритою і дізнатися про запропоновані учасником умови, люди можуть лише після того, як буде визначено переможця в аукціоні з малої приватизації;
  • Етап аукціону – цей крок надає можливість учасникам протягом 3-х раундів корегувати свої цінові пропозиції, підвищуючи шанси на перемогу в торгах;
  • Підготовка протоколу – формування протоколу відбувається системою і все це проходить в автоматичному режимі після визначення переможця. Головне – це встигнути подати цей протокол організатору процедури протягом 3-х днів;
  • Підписання угоди – на цьому етапі учасник та організатор отримують зобов’язання, яку вони зобов’язані виконувати.

Далі, залишається лише сплатити суму самого лоту, який був виставлений на малу приватизацію та отримати відповідний наказ, згідно якого державні об’єкти буде переведено до приватного користування.

Чим відрізняється ділова та промислова деревина на електронних торгах

Розповсюдженим напрямком в електронних аукціонах є реалізація лісними господарствами деревини. 

Більшість сировини, що виставляється на торги поділяєтеся на дві групи, це:

  • Промислова;
  • Ділова (Дров’яна).

Досить часто, люди задаються питанням – чим ці типи деревини відрізняються і що потрібно знати до того, як надсилати свою заявку для участі в таких торгах.

Промислова сировина – це дерево, яке може мати певні деформації по типу великої кількості сучків, вигинів стовбура та вражених ділянок, що не дозволяють використовувати деревину при виробництві меблів та в інших серйозних напрямках.

Дров’яна сировина –  це так категорія продукції, що є більш якісною та яку можна активно використовувати при створенні меблів, в будівництві та інших напрямках, де потребується якість деревини.

Лісну сировину часто класифікують й по іншим признакам, але вони потребують вже більш детального ознайомлення.

Електронні майданчики – якими вони повинні бути

Насправді, вимог до таких сервісів не так багато і достатньо бути ознайомленим з декількома базовими моментами.

Перш за все, потрібно перейти на сайт ПроЗорро та в переліку акредитованих майданчиків переглянути ті сервіси, які там присутні. Саме серед цього списку й варто обирати сайт для участі в електронних торгах.

Що стосується додаткових моментів, які можна брати до уваги, то це:

  • Інтерфейс;
  • Система навігації;
  • Процедура реєстрації;
  • Функціональність;
  • Активність технічної підтримки.

Завдання користувача, що хоче взяти участь в торгах полягає в тому, щоб знайти зручний для себе ресурс, що буде простим у користуванні, легким в реєстрації, надаватиме достатньо інструментів та гарантуватиме швидку відповідь від технічної підтримки.